<

Portrety – Sesja biznesowa w studio jedrakphoto.com

Sesja portretowa w stylu biznesowym – studio jedrakphoto.com

fotograf slubny krakow, fotograf na wesele rzeszow, najlepszy fotograf na slub katowice, najlepszy fotograf na wesele opinie tarnow

Sesja biznesowa w studio, zwłaszcza w stylu biznesowym brzmi poważnie. A w rzeczywistości jest zupełnie na odwrót! To najlepsza zabawa zarówno dla modeli jak i dla nas 🙂

Praca w studio nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza w kwestii stworzenia atmosfery i złapania naturalnego kontaktu. Nie każdy uwielbia światło fleszy i dźwięk migawki ale najlepszym momentem dla każdego fotografa jest, gdy osoby które ewidentnie uczulone na swoje portrety, z zachwytem oglądają efekty sesji 🙂 Zdjęcia biznesowe często wykorzystywane w CV, powinny ukazywać nasze zawodowe oblicze. Cóż to oznacza? Uśmiech delikatny i szczery ale bez miny jak po dobrym kawale. Postawa wyprostowana z założonymi rękami, podparciem o podbródek lub o bok, złapanie za marynarkę. Generalnie ręce wyprostowane wzdłuż ciała to zawsze zło.

fotograf slubny krakow, fotograf na wesele rzeszow, najlepszy fotograf na slub katowice, najlepszy fotograf na wesele opinie tarnow ( (16)

 

fotograf slubny krakow, fotograf na wesele rzeszow, najlepszy fotograf na slub katowice, najlepszy fotograf na wesele opinie tarnow ( (16)

 

Nie samymi ślubami człowiek żyje chociaż ciężko się oderwać od tych przyjemności

Dla nas jako głównie fotografów ślubnych, gdzie sesję zdjęciowe ślubne odbywają się w terenie jest to odmiana i nowe wyzwania. Ująć czyjś portret, znaleźć jego najlepsze odzwierciedlenie na zdjęciu, nie jest łatwo, ale gdy tylko na ekranie zobaczy się właśnie to idealne odbicie, satysfakcja sięga zenitu zarówno u nas jak i po drugiej stronie 🙂

Magia chwili zwłaszcza w momentach sesji ślubnych, gdy zakochani patrzą sobie w oczy, przysłania wszelkie drobne niedoskonałości, które tylko uświadamiają nam że oglądamy rzeczywistość a nie plastikowych modeli.

Pomimo tego zawsze warto dążyć do perfekcji. Para Młoda oglądając swoje odbicia, które będzie pokazywać całej familii i znajomym powinna czuć się wspaniale, ukazując efekty naszej wspólnej pracy.

 

Dokładnie tak samo jest z portretami biznesowymi. Model zawsze powinien być zadowolony z efektów wspólnej pracy 🙂

fotograf slubny krakow, fotograf na wesele rzeszow, najlepszy fotograf na slub katowice, najlepszy fotograf na wesele opinie tarnow ( (14)

Podobało się?   😉

fotograf slubny krakow, fotograf na wesele rzeszow, najlepszy fotograf na slub katowice, najlepszy fotograf na wesele opinie tarnow (

To teraz ruszamy na podbój pracodawców, klientów z piękną wizytówką swojej osoby.

fotograf slubny krakow, fotograf na wesele rzeszow, najlepszy fotograf na slub katowice, najlepszy fotograf na wesele opinie tarnow ( (3)

 

Jeżeli interesuje Cię sesja biznesowa, napisz do nas

Jeżeli szukasz fotografów na ślub, wystarczy kliknąć tutaj aby zobaczyć nasze portfolio

Jeżeli chcesz poznać fotografów ślubnych, czyli nas. Kliknij